KOD: SLP-800-SA
SLP 800-SA Beton Silim Makinesi
Motor Gücü 15 kW / 20 HP
Sürücü 18.5 kW / 25 HP
Makine Ağırlığı 613 KG / 1270 lbs
Devir Hızı 450-1950 rpm
Kazıma Basıncı 326-362-398 KG
Çalışma Genişliği 800 mm
Kazıyıcı Elmas Sayısı 12/24 adet elmas
Voltaj 380 Volt
Kullanım Şekli Yarı otomatik sistem (Self-propelled driving system)
Su Tankı 20 Litre
Paketleme Ölçüsü 146*87*132 cm
Paket İçeriği Maintenance bag / 12 pcs Pad Holder
SLP Makine Showroom
beton silim parlatma makinesi SLP 800-SA Beton Silim Makinesi
SLP-800-SA Beton Silim ve Parlatma Makineleri
800 mm/32 inç genişliğe sahip, beton silim, kazıma, epoksi vb kaplama kaldırma ve yüzey hazırlamadan geniş alanlara sahip endüstriyel tesisler ve ticari işletmelerde yüksek parlaklıkta beton parlatmaya kadar  tüm işler için uygun olup otomatik hareket eden profesyonel silim ve parlatma makinesidir.