KOD: SLP-680-SA
SLP 680-SA Beton Silim Makinesi
Motor Gücü 11 kW / 15 HP
Sürücü 15 kW / 18,5 HP
Makine Ağırlığı 465 KG / 1025 lbs
Devir Hızı 450-1680 rpm
Kazıma Basıncı 242-272-302 KG
Çalışma Genişliği 680 mm
Kazıyıcı Elmas Sayısı 12/24 adet elmas
Voltaj 380 Volt
Kullanım Şekli Yarı otomatik sistem (Self-propelled driving system)
Su Tankı 15 Litre
Paketleme Ölçüsü 125*77*131 cm
Paket İçeriği Maintenance bag / 12 pcs Pad Holder
SLP Makine Showroom
beton silim parlatma makinesi SLP 680-SA Beton Silim Makinesi
SLP-680-SA Beton Silim ve Parlatma Makineleri
680 mm genişliğe sahip, beton silim, kazıma, epoksi vb kaplama kaldırma ve yüzey hazırlamadan geniş alanlara sahip endüstriyel tesisler ve ticari işletmelerde yüksek parlaklıkta beton parlatmaya kadar  tüm işler için uygun olup otomatik hareket eden profesyonel silim ve parlatma makinesidir.