SKU: SLP-750-3D
SLP 750-3D Beton Silim Makinesi
20 gün ve üzeri kiralama fiyatıdır. Kısa süreli kiralamalar için fiyat isteyiniz.
Motor Gücü 11 kW / 15 HP
Sürücü 15 kW / 20 HP
Makine Ağırlığı 340 KG / 750 lbs
Devir Hızı 350 - 1950 rpm
Kazıma Basıncı 260 - 300 KG
Çalışma Genişliği 750 mm