SKU: SLP-550-3S
SLP 550-3S Beton Silim Makinesi
20 gün ve üzeri kiralama fiyatıdır. Kısa süreli kiralamalar için fiyat isteyiniz.
Motor Gücü 5,5 kW / 7,5 HP
Sürücü 7,5 kW / 10 HP
Makine Ağırlığı 200 KG / 440 lbs
Devir Hızı 450-1680 rpm
Kazıma Basıncı 90-110-130 KG
Çalışma Genişliği 550 mm
Kazıyıcı Elmas Sayısı 9 adet elmas
Voltaj 380 Volt
Kullanım Şekli Manuel
Su Tankı 15 Litre
Paketleme Ölçüsü 125*70*131 cm
Paket İçeriği Maintenance bag / 9 pcs Pad Holder
SLP Makine Showroom
beton silim parlatma makinesi SLP 550-3S Beton Silim Makinesi
SLP-550-3S Beton Silim ve Parlatma Makineleri
SLP-550
3 kafalı dişli sistem makinedir.
9 adet kazıyıcı elmas ya da parlatma pedi takılabilen gezegen dönüşlüdür.
Sulu silim için paslanmaz çelik 15 litrelik su kazanı bulunmaktadır.
Önerilen endüstriyel vakum SLP S65 modelidir.
DİĞER KİRALIK Beton Silim ve Parlatma Makineleri MODELLERİMİZ
45% indirim
45% indirim
45% indirim
45% indirim
45% indirim