SKU: SLP-400HS
SLP 400HS Freze Makinesi
20 gün ve üzeri kiralama fiyatıdır. Kısa süreli kiralamalar için fiyat isteyiniz.
Motor Gücü 15 kW / 20 HP
Sürücü Hidrolik Sistem
Makine Ağırlığı 480 KG
Devir Hızı 1500 rpm
Kazıma Basıncı 3 - 20 mm
Çalışma Genişliği 400 mm
Kazıyıcı Elmas Sayısı 150 adet karbit elmas (8 dişli karbit OD 80mm ID 30mm)
Voltaj 380 Volt
Kullanım Şekli Yarı Otomatik
Su Tankı -
Paketleme Ölçüsü -
Paket İçeriği Maintenance bag
SLP 400HS - Beton Freze Makinesi
SLP Makine Showroom
beton silim parlatma makinesi SLP 400HS Freze Makinesi
SLP-400HS Beton Silim ve Parlatma Makineleri
SLP-400HS
Hidrolik Otomatik Yürüyüşlü Beton Freze Makinesi
Tambur üzerinde 6 adet mil ve her milde 25 adet kazıyıcı karbit elmas (8 dişli karbit OD 80mm ID 30mm) bulunmakta olup tek seferde 20 mm kadar kazıma yapılabilmektedir.
Kazıma derinliği ayarlanabilir olup 3-20 mm derinlikte kazıma yapılabilir.
Önerilen Endüstriyel Vakum SLP-S65 modelidir.
DİĞER KİRALIK Beton Silim ve Parlatma Makineleri MODELLERİMİZ
50% indirim
55% indirim
50% indirim